הטמעת מערכות

אנו ב- Application Care  מתמחים עוד משנת 2001 בתכנון, הקמות ויישומים של מערכי ומערכות CRM, מכירות, שירות ותפעול. לאורך השנים פיתחה חברתנו גישה ייחודית ויישומית לגישור יעיל בין אנשים, תהליכים ומערכות במתודולוגיה מיוחדת. חשוב להדגיש כי הטמעת מערכת CRM או אחרת בארגון אינה עניין של מה בכך, ושמדובר בפרויקט המערב מורכבות טכנולוגית ודורש תכנון נכון והתארגנות הולמת על מנת להפיק את המרב מהתוכנה. זהו בדיוק תפקידנו – ללוות את הלקוח החל משלב התכנון ועד לתום ההטמעה, תוך שיתוף פעולה מלא עם הצוותים והמנהלים.

היערכות מקדימה להטמעת מערכות

ראשית, הטמעת מערכת ניהול לקוחות מתחילה בהגדרת תהליכי עבודה בארגון, תוך שימת לב להיבטי התפעול, קולבורציה, שימושיות, שליטה ובקרה. זאת, על מנת לחסוך בכסף ובזמן בהליכי הפיתוח, וכדי להבטיח ניהול לקוחות מיטבי לצד עמידה בלוחות הזמנים ובמסגרת התקציב הנתונה. לשם כך, אנו ב- Application Care נסייע לגורמים הרלוונטיים בארגון לתכנן אסטרטגית את מערך ניהול קשרי הלקוחות, ובמיפוי של התהליכים הנוכחיים עם תרגומם להליכי CRM. כמו כן, אנו נסייע בבניית תיקי תהליך, בתכנון הקונספט התפעולי על התוכנה ובהנחיות ליישום. 

מתקדמים צעד נוסף

בשלב הבא של הטמעת מערכות יש לבצע סיעור מוחות ולהגדיר את היעדים, וזאת לאור הנכסים שרצוי להשמיש ולשמר, מגבלות ותנאים ספציפיים, והדרך להפיכת חזון למציאות. על כן, בשלב זה אנו מסייעים ללקוחות בבחירת הטכנולוגיות המתאימות, בבניית תשתיות לניהול סיכונים, בתכנון ואישור של תוכנית האב לפרויקט, ובהגדרה של צוותי העבודה ו- PMO. בתוך כך, אנו נספק חוות דעת מקצועית, מקיפה ומפורטת אודות תוכנית הפרויקט הנוכחית. כעת ניתן לעבור אל יישום הפרויקט עצמו, בו תפקידנו הוא ללוות את צוותי הפיתוח והיישום של הארגון, וליישם ולפתח את התוכנה בפלטפורמות הנבחרות. כמו כן, אנו מספקים בקרה הנוגעת לתוצרי ביניים ולתוצרים סופיים, ומבצעים התאמות אד-הוק לשינויים ומגבלות.

הטמעת המערכת

בשלב האחרון, לאחר שסיימנו את הפיתוח, עלינו להתמקד בהטמעה תוך הקפדה מלאה על ביצוע מתודי המבטיח את הצלחת הפרויקט. לשם כך נדרשת משמעת, סבלנות ונחישות, ואנו נסייע ללקוח בתכנון מהלך ההטמעה ובתכנון ויישום הכלים והמדדים הרלוונטיים. בתוך כך, אנו מלווים באופן צמוד את צוותי ההטמעה תוך שילוב של המנהלים בתהליך, ולבסוף מספקים חוות דעת מקצועית והמלצות לתיקונים.

להזמנות ופרטים נוספים

זו הייתה רק סקירה על קצה המזלג של הטמעת מערכות CRM ואחרות. המעוניינים לקבל מידע נוסף אודות הטמעת מערכת והתהליך המקיף שאנו מבצעים, מוזמנים לפנות אלינו כבר עכשיו בטלפון 054-440-4306.

רשתות חברתיות
ApplicationCare 

כל הזכויות שמורות ל- ApplicationCare ©